İletişim

E-posta:  metusharks@gmail.com

Facebook Sayfamız : www.facebook.com/metusharks

Twitter Sayfamız :     twitter.com/#!/MetuSharks

Google+ Sayfamız: https://plus.google.com/103077518151060802177/posts

 

Görkem Neşet ÖZMEN

E-posta :  grkmozmen@gmail.com

Tel         :  505 657 12 34

Eren YILMAZ

E-posta :  ey.erenyilmaz@gmail.com

Tel         :  545 690 97 65

 

Reklamlar

13 Responses to İletişim

 1. Banu Gundogan dedi ki:

  Sevgili MetuSharks Ailesi
  21-22 Mayıs 2011 tarihlerinde gerceklesen ‘Festival’ suresince takimimizin sergiledigi durustan ‘bir butun’ olarak cok gurur duydum. Bu iki gun boyunca toz duman icindeki ulke gundeminden koptum, bambaska duygulara ve dunyalara gittim. Cocuklarimizin her halinden takim ruhunun guzelligi, yarisma olgusunun disiplin ve nesesi, birlikte basarmanin kalitesi hissedilebiliyordu… Kronometrelerin olcemeyecegi hisler bunlar:) Bu yasadiklarim icin Antrenorlerimize minnet borcluyum kendi adima ve cok uzun yillar bu borclanmamin surmesini diliyorum:)

 2. Anonim dedi ki:

  11-12 Şubat tarihinde yapılan yarışlarda, MetuSharks Takımını,bir veli olarak tebrik ediyorum.Özellikle vurgulamak istediğim konu ,takım antrönerlerinin ve yöneticisinin emanet ettiğimiz çocuklarımıza karşı tutumlarıdır.Hepsinin çocuklarımıza karşı sevecen,onlara önce çocuk sonra sporcu olarak bir ebeveyin gibi yaklaşmaları beni çok mutlu etti. Hepsine ayrı ayrı çok teşekkür ederim. Bence başarıda buna paralel uzun vadede yoğun olarak gelecektir.
  Diğer takım antrönörlerini görmenizi isterdim,çocuk emanet etmekte zorlanırsınız,çocuklara yarışı kazanda nasıl olursa kazan şeklinde yoğun baskı uyguladıklarını naklen izledik . Bizim takım ise sakin, mutlu ,huzurlu, eğlenerek yarıştılar . Spor hırsı gerekli ,fakat ona uygun yaşta olması gerekir.
  Dikkatimi çeken diğer husus; diğer takımların istinasız hepsi , çocuklara enerji içeceği içirdiler,bizim takım ise muz yedi. Çocuklarda şeker hastalığının artma nedenlerinden biri de rafine edilmiş glukoz şuruplarıdır.Beslenme açısından da , tek eğitimli takım ODTÜ takımı idi.
  Başarılarınızın devam etmesini dilerim .

  Dr.Fatih Demirtola

 3. Geri bildirim: 2015-2016 Sezonu İlkbahar-Yaz Dönemi Kurs Programları | ODTÜ Spor Kulübü Yüzme Takımı

 4. Anonim dedi ki:

  ANKARA LİGİ KÜME YARIŞLARI İKİNCİLİĞİ,22 HAZİRAN 2016.
  Sevgili Yüzücüler,Değerli Antrenörlerimiz,
  Çalışmalarınızdan ve Başarınızdan dolayı hepinizi kutluyorum.
  Sevgiler
  Fatih Demirtola.

 5. Anonim dedi ki:

  Gerek antrenmanlar, gerekse il içi ve il dışı yarışlar sırasında sporculardan değerli emeklerini esirgemeyen antrenörlerimize sonsuz teşekkürlerimi ve saygılarımı iletiyorum.

 6. Anonim dedi ki:

  14-15 Ekim 2017 Ankara İl İçi Vize Yarışları’nda bir kez daha “iyi ki çocuğum ODTÜ Spor Kulübü Yüzme Takımı sporcusu ben de iyi ki ODTÜ Spor Kulübü Yüzme Takımı velisiyim” diye düşündüm. Bunu düşünmemi sağlayan değerli antrenörlerimize bir kez daha saygı ve teşekkürlerimi iletmek istiyorum.

 7. Anonim dedi ki:

  Takımımız sporcuları 25-26 Kasım tarihlerinde Sinop’ta düzenlenen 11-12 Yaş Gelişim Projesi Bölge Müsabakası’na katıldı. Her zaman olduğu gibi bu yarışlarda da sporcularımız ve antrenörlerimiz değerli emeklerini ortaya koydular. Takımımızın bir bütün olarak sergiledikleri duruş gerçekten çok gurur verici. Sporcu velisi olarak gözlemlediğim takım ruhu, disiplin, keyifli ve birlikte zaman geçirme olgusu beni çok mutlu etti. Bu ortamı sağlayan değerli antrenörlerimize bir kez daha sonsuz minnet ve teşekkürlerimi ifade etmek istiyorum. Saygılarımla.

 8. Anonim dedi ki:

  25*26 kasım 2017 Sinop yarışmalarında çocuklarımızla ilgilendiğiniz için antrenörlerimize çok teşekkür ederim.

 9. Anonim dedi ki:

  ODTÜ Spor Kulübü Yüzme Takımı sporcuları 17-18 Şubat tarihlerinde Afyon’da düzenlenen 11-12 Yaş Ulusal Yüzme Gelişim Projesi 1.Etap Grup Yarışmaları’na katıldı. Sporcularımız, değerli antrenörlerimiz gözetiminde bir kez daha gereksiz baskı ve hırstan uzak ama sporcu disiplini içerisinde hep birlikte mutlu ve güzel bir şekilde yarıştılar. Sporcu velisi olarak, gözüm arkada kalmadan çocuklarımızı emanet ettiğimiz antrenörlerimize bir kez daha saygı ve teşekkürlerimi iletiyorum.

 10. Anonim dedi ki:

  ODTÜ Spor Kulübü Yüzme Takımı sporcuları ve antrenörü bu kez de 10-13 Mayıs 2018 tarihlerinde Türkiye Yüzme Federasyonu 11-12 Yaş Ulusal Gelişim Projesi 1. Etap Türkiye Final müsabakası için İstanbul’daydı. 32 il, 163 kulüp ve 805 sporcunun katıldığı müsabakalarda kulübümüz her zamanki gibi çok güzel temsil edildi. Sporcuların ve antrenörlerinin özverili çalışmalarının ön plana çıktığı bu yarışlar hem onlara hem de biz sporcu velilerine yüksek motivasyon sağlamıştır. ODTÜ Spor Kulübü Yüzme Takımı’nın bir parçası olmanın haklı gururunu bize tekrar tekrar yaşatan değerli antrenörlerimize ve sevgili sporcularımıza bir kez daha candan teşekkür ediyorum.

 11. Anonim dedi ki:

  ODTÜ spor kulübü yüzme takımı sporcuları 13-16 Aralık tarihlerinde Trabzon’da düzenlenen 11-12 Yaş Ulusal Yüzme Gelişim Projesi Türkiye Finali’ne katıldılar. Yüzücüler yine gülerek eğlenerek, sporcu disiplinlerinden uzaklaşmadan, takım arkadaşları ve antrenörleriyle uyum içerisinde bir deplasmanı daha hakkıyla bitirdiler. Sporcularımıza ve antrenörümüze bize bu atmosferi bir kez daha yaşattıkları için bir veli olarak yürekten teşekkür ediyorum.

 12. Anonim dedi ki:

  12-15 Temmuz 2018 tarihleri arasında İstanbul’da yapılan, Türkiye Turkcell Kısa Kulvar Yıldız Genç ve Açık Yaş Milli Takım Seçmesi Müsabakaları sonucunda Milli Takıma seçilen Kubilay İYİDOĞAN’ı kutluyor, başarısının devamını diliyorum.

 13. Anonim dedi ki:

  Tüm METU Sharks ailesine başarılı ve mutlu bir yıl diliyorum.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s